DJ

Dj Bart Enmore

Czynnie od 2011 Roku występuje w wielu poznańskich klubach. Stały Rezydent w kilku z nich z dużą znajomością różnych klimatów muzycznych i pozytywną energią pozwalającą na rozkręcenie nawet najnudniejszej imprezy na świecie!

https://www.facebook.com/DjBartEnmoreaaa/

Dj MaliNoiz

Muzyka była jego pasją od dziecka. Swoje marzenia udało mu się spełnić w 2016 roku kiedy to pierwszy raz pojawił się na poznańskiej scenie klubowej i od tego momentu grał w kilku miejscach w Poznaniu jak i poza nim. Make Some Noiz - to jego hasło przewodnie, za którym idzie mnóstwo pozytywnej energii i radości, którą zaraża klubowiczów. Specjalizuje się w muzyce House (Slap, Future, Deep, Tech), jednak jego sety wypełnione są również bieżącymi i znanymi hitami muzyki pop, rap, latino, rnb i lat 80/90/00 w nowych, energetycznych aranżacjach, które rozkręcą każdą imprezę i zapewnią świetną atmosferę do samego końca!

https://www.facebook.com/djmalinoiz

Dj Saayder

To postać niezwykle barwna na naszym rynku muzycznym. Śmiało można o nim powiedzieć, że to artysta pełną gębą. Muzyka którą prezentuje to głownie nurty house, deep, nu disco zabarwione potężną dawką pozytywnej energii.

https://www.facebook.com/Saayder/

Dj Sikor

Pod tym pseudonimem kryje się zarówno DJ jak i Wodzirej. Najlepiej odnajduje się w muzyce Disco lat 80-90 oraz Disco-Polo, ale nie obce są mu również bieżące hity i najnowsze przeboje. Wkłada całe serducho w prowadzenie imprez. Niekiedy wychodzi bardziej zmęczony niż nie jedna osoba na parkiecie. Ostrzegamy, na imprezach na których gra nie tylko się tańczy, te imprezy to niezapomniane przeżycia. ;)

https://www.facebook.com/DeeJaySikor