DJ

Dj Bart Enmore

Czynnie od 2011 Roku występuje w wielu poznańskich klubach. Stały Rezydent w kilku z nich z dużą znajomością różnych klimatów muzycznych i pozytywną energią pozwalającą na rozkręcenie nawet najnudniejszej imprezy na świecie!

https://www.facebook.com/DjBartEnmoreaaa/

Dj Bart Wave

Rezydent wielu dużych klubów. W swoim dorobku ma również kilka festiwali oraz współpracę na dużych eventach. Znakomicie przygotowany repertuarowo, gwarantujący same hity i rozgrzany parkiet do późnych godzin nocnych! Nie lubi zwalniać tempa i dawać choćby chwili wytchnienia klubowiczom.

https://www.facebook.com/BartWaveDj/

 

 

Dj Gapa

Adrian Gapiński, znany również jako DJ Gapa, swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Kołobrzegu. Jak twierdzi, muzyka interesowała go od zawsze. Potem pojawiło się zafascynowanie, które przeradzając się w pasję stało się sposobem na życie.

Podróżując pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi, szukał swojego własnego stylu, którym do dnia dzisiejszego zaskakuje publiczność w klubach. Jego ulubione rytmy są połączeniem muzyki house, pop, coraz częściej powracających do łask tanecznych brzmień lat 90tych oraz czarnych bitów z elementami muzyki R'n'B.

https://www.facebook.com/djgapa/

Dj Grand

Wywodzący się z Warszawy dj Grand to zdecydowanie czołówka polskich djów! Jego imprezy to potężna dawka housowych sztosów, oraz pozytywnej energii rodem z białej wyspy. Grywa w najlepszych klubach w największych miastach w Polsce.

www.djgrand.pl

 

Dj Mateoo

Osobiście związany z klubem Czarna Owca od przeszło 10 lat. Jego mixy cechuje znakomita selekcja muzyczna oraz nienaganna technika. Zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na poznańskiej scenie klubowej.

https://www.facebook.com/Dj-Mateoo-602599359860074/

Dj Moose

Pochodzący z Kołobrzegu fanatyk deskorolki, miłośnik Funku i czarnych klimatów. Zakochany w szeroko pojętym turntablismie. Samozwańczy Król bagien - Łoś.

https://www.facebook.com/DJmoose01/

Dj Saayder

To postać niezwykle barwna na naszym rynku muzycznym. Śmiało można o nim powiedzieć, że to artysta pełną gębą. Muzyka którą prezentuje to głownie nurty house, deep, nu disco zabarwione potężną dawką pozytywnej energii.

https://www.facebook.com/Saayder/

Dj Teckt

Pod nazwą Dj Teckt kryje się Dj oraz prezenter Karol Piskorski.

Muzyką interesował się od najmłodszych lat, pierwsze kroki na scenie klubowej postawił w 2008 roku w klubie Bowling Planet w Środzie Wlkp.
Od 2011 roku rozpala poznańskie parkiety w klimacie trance, house, electro, elecrohouse, retro, 80/90.

Mogliście go usłyszeć w klubach takich jak: TWIST, ESKULAP, IMPULS ŻNIN, BOWLING PLANET ŚRODA WLKP., SHIVAZ, TUNEL CLUB, MIXTURA, SQ.

https://www.facebook.com/karol.d.piskorski