Last Chance For Love/FB&Insta. free do 23:00!

Data eventu:
17.02.2024 - 21:00
Koszt wejścia:

Studenci i Panie 20zł (w tym drink Owca welcomeee to gratis)

Panowie 30zł (w tym drink Owca welcomeee to gratis)

W godzinach 21:00-22:00 wejście FREE! Wszystkie osoby z polubionym profilem Facebook/Instagram klubu wstęp FREE DO GODZINY 23:00!

Rezerwacja:
+48 537674757

Ta sobota (razem z afterem, czyli do 10:00 w niedzielę) to ostatnia szansa na załapanie się na "walentynkową aurę"... My dostarczamy muzykę oraz napoje a reszta zależy już od Was!kiss Kto znalazł niech wzmacnia kto szuka niech próbuje, razem bawimy się na trzech salach, czyli dla każdego coś miłego .heartheartheart

enlightenedSala Główna na której tej nocy Dj będzie grał największe hity i mixy ostatnich lat oraz stare przeboje w najnowszych aranżacjach, poprzeplatane tłustymi rapowo-hip-hopowymi sztosami.

enlightenedSala Dance (znajdująca się obok głównej, tuż za zabytkowym silnikiem od windy), na której Dj będzie miksował klasyki lat 90tych i 00nych w klasycznych jak i nowych aranżacjach oraz przeplatał evergreenami z lat 80tyh.

enlightenedSala RnB & Latino (przy górnym barze), na której usłyszycie same Popowe hiciory oraz poczujecie latynoskie wibracje, czyli bujamy się zmysłowo i kumamy kocie ruchy.

Do Waszej dyspozycji barmani, którzy spełnią Wasze wszystkie potrzeby, marzenia i inne zachcianki, które zmieszczą się do szklanki i nie tylko. Oprócz tego mamy również salę uciech (np. automat bokser) oraz palarnię.laugh

Zapraszamy!

Promocje otwarcia*

enlightenedDo 24:00 z polubionym Facebook/Instagram Klubu:
- Beee... 4 czyli Wódka Pniewska 0,5L za 65zł (po 24:00 za 115zł)!
- Whisky + Cola/7Up za 14zł (po 24:00 za 24zł)!
- Tequila Sunrise za 14zł (po 24:00 za 24zł)!
- Piwo Namysłów Pils 0,5L za 6zł (po 24:00 za 11zł)!

enlightenedSobotnie i Niedzielne Gastro VIP party: 05:00-10:00.
- Specjalna oferta dla Gastro Owieczek.

*Promocje mogą być zmieniane lub nie obowiązywać w przypadku np. imprez zamkniętych lub jeżeli kierownictwo klubu zdecyduje o takiej zmianie. Informacje o takich zmianach powinny być dostępne na stronie www/Facebook klubu lub u menagera. O dodatkowe promocje pytaj na barze.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym regulaminem, wejście do klubu oznacza jego akceptację i stosowanie się do postanowień w nim zawartych. Regulamin dostępny na stronie www oraz w samym klubie.